Поврзани Статии

One Comment

 1. 1

  Живко

  1, кои се НАШИТЕ ПРИЈАТЕЛИ ОД МЕГУНАРОДНАТА ЗАЕДНИЦА а повеке кои се НАШАТА ДОМАШНА ЈАВНОСТ ???? (пасус 2) И КАКО КЕ СЕ ИЗБЕРЕ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА ПАРЛАМЕНТ И ВЛАДА ?????

  2, кои се ПООТВОРЕНИТЕ ОБИДИ НА МЕГУНАРОДНИТЕ ФАКТОРИ да мпомогнат….
  па БИЛД ли е тоа – Човекот доага од невладина организација платена од СОРОС (пасус 2)

  3, која домашна јавност и како да ГО МАНИФЕСТИРА СВОЕТО НЕЗАДОВОЛСТВО ???

  ЗАКЛУЧОК
  Простете ама ве сметав за озбилна партија а во овие три пасуси од соопштението не кажавте ама баш ништо

  Reply

Остави порака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *